Hotel Prague City Praha

Hotelu Prague City Praha 11 Hotelu Prague City Praha 12 Hotelu Prague City Praha 13 Hotelu Prague City Praha 14 Hotelu Prague City Praha 15 Hotelu Prague City Praha 16 Hotelu Prague City Praha 17 Hotelu Prague City Praha 18 Hotelu Prague City Praha 19 Hotelu Prague City Praha 20 Hotelu Prague City Praha 21 Hotelu Prague City Praha 22

.Vítejte v hotelu Prague City. Hotel nabízí pěkné a levné ubytování v centru Prahy. Hotel je situován v klidné části centra Prahy, která je vzdálena 10 minut pěšky od Staroměstského náměstí. Tato lokalita je vhodná jako začátek Vaší cesty Prahou. Lehce a rychle se dostanete k většině slavných Pražských památek.


Všech 40 pokojů je vybaveno vlastní sprchou a záchodem, televizí se satelitem, noční lampičkou atd. Pension Prague City nabízí parkování ve vlastní garáži s kapacitou pro 8 automobilů. Snídaně formou švédských stolů je podávána od 8.00 do 10.00. Recepce je otevřena denně od 8.00 do 22.00. Hosté obdrží vlastní klíč od vchodu a pokoje.


Služby hotelu Prague City: snídaně formou švédského stolu, recepce otevřena od 8.00 do 22.00, půjčovna mobilní telefonů, parking, 3 restaurace poblíž. V okolí se nachází spoustu restaurací a barů s velikou nabídkou typických Českých jídel a Českých piv. Levné ceny lákají i mladé návštěvníky Prahy. Nedaleko je rozsáhlý park Riegrovy sady.


Blízko pensionu leží známý vrch Vítkov. Během Husitských válek byl Vítkov svědkem neuvěřitelných událostí. 14.7.1420 pod vedením Jana Žižky zde husité porazili křižáckou armádu. Dnes zde stojí největší světová socha vojevůdce na koni. Okolí hotelu Prague City rovněž nabízí různorodý bohatý kulturní život. Například hned vedle pensionu je slavné Žižkovské divadlo Járy Cimrmana.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-prague-city@toprague.cz
Adresa: Štítného 363/13 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Prague City Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Prague City Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist